Pijan i bez vozačke dozvole bježao od banjalučke policije vozeći niz stepenice
https://balkan.sahartv.ir/vijesti/bih-i296118-pijan_i_bez_vozačke_dozvole_bježao_od_banjalučke_policije_vozeći_niz_stepenice
Banjalučka policija identifikovala je 19-godišnjaka, koji je sinoć pijan i bez vozačke dozvole vozio automobil ulicama Banjaluke te počinio više prekršaja.
(last modified 2026-04-07T17:35:01+00:00 )
Sep 09, 2018 11:51 Europe/Sarajevo
  • Pijan i bez vozačke dozvole bježao od banjalučke policije vozeći niz stepenice

Banjalučka policija identifikovala je 19-godišnjaka, koji je sinoć pijan i bez vozačke dozvole vozio automobil ulicama Banjaluke te počinio više prekršaja.

 Radi se o M.B. (1999.), saopšteno je iz Policijske uprave Banja Luka.

-Vozeći automobil „peugeot“ prije sticanja prava na upravljanje motornim vozilom, odbio je da se zaustavi na znak 'Stop policija', a zatim nastavio kretanje nasilničkom vožnjom, koja je bila u gruboj suprotnosti sa saobraćajnim pravilima i ne pokazujući obzir prema bezbjednosti ostalih učesnika u saobraćaju – navodi se u saopštenju policije.

Ni nakon novih upozorenja, M.B. nije zaustavio automobil te se nastavio kretati u smjeru Gradske tržnice pješačkom stazom, a potom i stepenicama.

Nakon što je vozilo zaustavljeno, alkotestiranjem je utvrđeno da M.B. u organizmu ima 1,18 g/kg alkohola, a u vozilu su bile još dvije osobe, inicijala S.K. (1999.) i A.M. (2000.).

(Fena)