PREMINULA DJEVOJKA POVRIJEĐENA U PADU NADSTREŠNICE, 15. ŽRTVA TRAGEDIJE U NOVOM SADU
https://balkan.sahartv.ir/vijesti/balkan-i324521-preminula_djevojka_povrijeĐena_u_padu_nadstreŠnice_15._Žrtva_tragedije_u_novom_sadu
Jedna od povrijeđenih žena u padu nadstrešnice zgrade Željezničke stanice u Novom Sadu podlegla je povredama, potvrdila je v. d. direktora Kliničkog centra Vojvodine Vesna Turkulov.
(last modified 2026-04-07T17:35:01+00:00 )
Nov 18, 2024 04:31 Europe/Sarajevo
  • PREMINULA DJEVOJKA POVRIJEĐENA U PADU NADSTREŠNICE, 15. ŽRTVA TRAGEDIJE U NOVOM SADU

Jedna od povrijeđenih žena u padu nadstrešnice zgrade Željezničke stanice u Novom Sadu podlegla je povredama, potvrdila je v. d. direktora Kliničkog centra Vojvodine Vesna Turkulov.

- Sa žaljenjem moramo da saopćimo da je danas, 17 dana nakon tragičnog događaja na Željezničkoj stanici, preminula još jedna žrtva nesreće koja se dogodila u Novom Sadu. Radilo se o djevojci koja je najteže povređena. Uprkos svim borbama ljekara UKC Vojvodine, došlo je do smrtnog ishoda - rekla je Vesna Turkulov.

U urušavanju nadstrešnice na Željezničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra poginulo je 14 ljudi.