SRBIJA: MINISTAR GORAN VESIĆ PODNIO OSTAVKU
https://balkan.sahartv.ir/vijesti/balkan-i324290-srbija_ministar_goran_vesiĆ_podnio_ostavku
Goran Vesić podnio je najavljenu ostavku na mjesto ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije.
(last modified 2026-04-07T17:35:01+00:00 )
Nov 05, 2024 13:20 Europe/Sarajevo
  • SRBIJA: MINISTAR GORAN VESIĆ PODNIO OSTAVKU

Goran Vesić podnio je najavljenu ostavku na mjesto ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije.

U ostavci je naveo da je ostavku podnio kao odgovoran čovjek koji želi ličnim primjerom da pokaže da u današnjoj Srbiji postoji moralna odgovornost zbog strašne tragedije koja se dogodila u resoru na čijem je čelu. On je na društvenoj mreži X naveo da odlazi "čiste savjesti i ponosa na rezultate koji ostaju iza njega, kao i tima Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture koji je radio sa njim". "Radio sam sa velikim poštovanjem i odgovornošću prema građankama i građanima, kao i u najboljoj vjeri isključivo u interesu Srbije", napisao je Vesić.