U Podgorici više nema zaraženih koronavirusom
https://balkan.sahartv.ir/vijesti/balkan-i305376-u_podgorici_više_nema_zaraženih_koronavirusom
SaharTV - Od početka pandemije u Podgorici je bilo zabilježeno ukupno 164 slučajeva.
(last modified 2026-04-07T17:35:01+00:00 )
May 14, 2020 07:18 Europe/Sarajevo
  • U Podgorici više nema zaraženih koronavirusom

SaharTV - Od početka pandemije u Podgorici je bilo zabilježeno ukupno 164 slučajeva.

Od jutros u Podgorici i zvanično nema aktivnih slučajeva infekcije novim koronavirusom.

- Na osnovu analiza završenih juče kasno popodne, drugi uzastopni negativni rezultat pristigao je i za pacijenta iz Podgorice", kazali su iz Instituta za javno zdravstvo Crne Gore.

Od početka pandemije u Podgorici je bilo zabilježeno ukupno 164 slučajeva.

Broj inficiranih od početka dešavanja u Crnoj Gori iznosi 324, broj oporavljenih je 309 dok je trenutno oboljelih šestero i to troje iz Gusinja, dva iz Ulcinja i jedan iz Bijelog Polja.